čtvrtek 31. prosince 2015

Ohlédnutí za rokem 2015

Dnes máme poslední den v roce a my se stejně jako vloni ohlédneme za uplynulým rokem 2015. Náš blog má za sebou již téměř druhý rok provozu a plánujeme v tom pokračovat i na dále, jelikož již máme nějaké plány na rok 2016 a věříme, že se je na co těšit. Letošní rok byl na cesty do ciziny o poznání chudší než ten loňský, snažili jsme se poznávat naše nejbližší okolí. Podnikli jsme čtrnáctidenní trip po České republice, kdy jsme navštívili plno zajímavých míst a užili si cestování po vlastní zemi. V srpnu jsme využili jízdenky vlakem zdarma na Slovensku, kde je aktuálně pro studenty cestování vlakem zdarma a poznávali jsme krásy země našich blízkých sousedů. V červnu jsme měli bohužel trošku té cestovatelské smůly, kdy jsme měli letět do Jižní Koreje, ale jelikož tam v tu dobu řádila epidemie MERS, museli jsme nechat letenky propadnout. Na jaře jsme navštívili dvě evropská hlavní města, což byl úžasný Berlín, kde jsme bydleli za 18 korun v luxusním čtyřhvězdičkovém hotelu a překrásná Budapěšť, která je „za rohem“ a má rozhodně co nabídnout. A hned začátkem roku v zimě jsme strávili téměř měsíc v Thajsku, kde jsme si užívali pohody, relaxu a sluníčka.

A na závěr trocha té naší statistiky…

V minulém roce jsme navštívili 5 zemí, celkem jsme nacestovali 27 664 km, nafotili 7 198 fotek naší zrcadlovkou Canon EOS 650D, které mají (po protřídění) 46,45 GB.

Doufáme, že jsme vás v roce 2015 inspirovali, bavili našimi fotkami a články a pomohli vám při vašich cestách. Přejeme vám všem do nového roku plno zdraví, pohody, štěstí, úspěchů a cestovatelských zážitků – ať je rok 2016 ještě lepší než rok 2015!

A jaká je vaše cestovatelská bilance za rok 2015? Co zajímavého jste viděli a zažili? Máte již plány na další rok?
Podělte se s námi v komentářích... :-)


Děkujeme vám za přízeň,
H&M

Žádné komentáře :

Okomentovat