úterý 30. prosince 2014

Recenze: My Name Necklace

Sice je již po Vánocích, ale máme pro Vás tip na krásný vánoční dárek nebo narozeninové překvapení. Jedná se o přívěsek se jménem, který vám vyrobí přímo na míru a dle přání. Tuto službu poskytuje portál My Name Necklace a přívěsek s řetízkem si můžete pořídit ve zlatu, stříbru nebo "barevné" variantě.

Zboží

Stránka nabízí přívěsky ve zlaté, stříbrné nebo v plastovém provedení v různých barvách. Přívěsek si můžete ozdobit barevně nebo Swarovskiho elementy. Můžete zvolit i styl přívěsku – monogram, jméno nebo přívěsek se jménem. Při výběru jména si můžete vyzkoušet jak bude jméno vypadat v konečné podobě. Ilustrace je poměrně přesná. Při každé objednávce si navíc můžete zvolit délku řetízku dle potřeby bez změny ceny. Přívěsek i řetízek jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, i když řetízek by mohl být trošku silnější. K přívěsku si můžete přiobjednat i krabičku za $5 s kartičkou, kam napíšete vlastní přání nebo vzkaz.


Platba

K platbě můžete využít platební bránu PayPal nebo zaplatit přímo platební kartou po internetu. Na internetu se dá najít plno slevových kuponů, na některé z nich se můžete podívat na stránce Coupons.com. Slevové kódy nejdou kombinovat. V naší nedávné předvánoční objednávce jsme obdrželi dva kódy na slevu 10 %, tak je můžete případně zkusit využít. Jeden klasický stříbrný řetízek se jménem vyjde na $35 tedy asi 770 Kč.

Doprava

Doprava je do České republiky zdarma. Dodávku můžete urychlit na pouhých pět dní za poplatek $20. My provedli dvě objednávky a obě došly cca do 10 dní. Zboží bylo zabaleno v bublinkaté fólii a růžovém pouzdru, které možná přišlo místo speciální krabičky za $5, která byla objednána původně. Stránky My Name Necklace jsou britské, nicméně náš balíček přišel z Israele, kde byl pravděpodobně vyroben.

Shrnutí

Z My Name Necklace jsme objednávali již dvakrát a zatím jsme byli vždy spokojení. Přívěsek je pěkný a originální. Na prvním objednaném přívěsku je menší "kaz" na jednom z písmen, ale jinak jsou oba řetízky v pořádku a naštěstí jsme nemuseli nic reklamovat. Proces objednávky je poměrně rychlý, čemuž přispívají i přehledné webové stránky. Je potřeba počítat s delším časem doručení (do 14 dní), pokud si nechcete připlatit.

+ pěkný originální dárek
+ doprava zdarma
+ přehledné stránky

– poměrně slabý řetízek
– delší doba dopravy
– jiné balení než bylo objednáno

Žádné komentáře :

Okomentovat