středa 31. prosince 2014

Ohlédnutí za rokem 2014

Rok 2014 je za námi a my pro Vás máme krátký článek s ohlédnutím za uplynulým rokem! V únoru jsme začali psát náš blog, abychom vám dali nějaké rady a tipy ohledně cestování a destinací, protože my sami víme, jak jsou osobní zkušenosti důležité a užitečné oproti pouhým příručkám a informacím z knih, map či internetu. Doufáme, že jsme vám v roce 2014 přinesli nové, snad i zajímavé, informace a možná jsme i některým z vás pomohli.

V minulém roce jsme navštívili 8 zemí na třech kontinentech, navštívili jsme města jako jsou Varšava, New York, Paříž, Vilnius, Tallinn, Helsinki, Riga a Tokio, celkem jsme nacestovali 46 752 km, nafotili 5 090 fotek naší zrcadlovkou Canon EOS 650D, které mají (po protřídění) 33,39 GB.

Speciální poděkování patří portálu Cestujlevne.com, který nás nejen inspiroval a radil, ale i umožnil navštívit země, o kterých se nám ani nesnilo. Děkujeme!

Přejeme vám všem do nového roku plno pohody, zdraví, štěstí, úspěchů a cestovatelských zážitků – ať je rok 2015 ještě lepší než rok 2014!


Děkujeme vám za přízeň,

H&M

Žádné komentáře :

Okomentovat